Styledit je webový prohlížeč, který ze všedního nakupování vytvoří inspirativní zážitek, ať už sháníš módní zboží nebo beauty výrobky.

Na naší stránce můžeš vyhledávat z tisíců různých módních kousků a beauty výrobků. Jednotlivé produkty jsou upořádány do přehledných kategorií, které Ti usnadní orientaci, nejen při hledání Tvých oblíbených kousků, ale také umožní, abys měl/a před očima vždy nabídku těch nejoblíbenějších obchodů.

Styledit není pouze stránkou, která shromažďuje nabídku ostatních e-shopů. /Domníváš/myslíš si, že Styledit je pouze stránkou, která shromažďuje zboží z ostatních e-shopů? Omyl. Každý den Tě čekáme s různými akcemi a novými kolekcemi. U nás se inspiruješ těmi nejnovějšími trendy, které na naší stránce publikují blogeři. V neposlední řadě u nás najdeš i články o módě a životním stylu. Na naší stránce Ti nemůžou uniknout ty nejlepší nabídky.

FAQ - časté otázky


Je Styledit internetový obchod?
Ne. Stránka Styledit shromažďuje produkty vzájemně nesouvisících a nezávislých webových stránek, a ty můžeš jejich nabídky prohlížet na jednom místě. Když se ti zalíbí nějaký outfit, nebo kosmetický přípravek, jednoduše klikni na fotografii a přesměrujeme Tě na webovou stránku obchodu, prodávajícího daný výrobek a zde si jej můžeš koupit.

Kdy bude můj oblíbený produkt znovu skladem?
V případě otázek, týkajících se výrobků, nebo informací o dostupnosti produktů, nacházejících se na stránce se obraťte formou e-mailu na zákaznický servis příslušného internetového obchodu.

Jak se mohu stát partnerem Styledit?
Stránka styledit poskytuje možnost získání kvalitního obratu pro internetové obchody s oděvy a kosmetickými produkty. Všechny informace, potřebné k tomu, aby ses stal partnerem, najdeš zde. V případě otázek nás kontaktuj na: info@styledit.cz